UŠETŘÍTE 80%

Nedotknutelný

,

Ráhul, mladík z indické Bombaje, se živí čištěním veřejných toalet a příležitostným okrádáním turistů. Je příslušníkem nejnižší společenské kasty nedotknutelných a život pro něj nemá smysl.

S Julijou, naivní a chudou dívkou z Ukrajiny, se život nemazlí. Přesto se rozhodne vzepřít svému údělu a odjede hledat štěstí do ciziny. Místo vytouženého klidného života ale nalézá jen lidskou chamtivost, opovržení a krutost.

Co všechno zvládnou dva mladí lidé vytrpět, než se jejich osudy spojí a propletou? A přinese jim vůbec toto osudové setkání štěstí? Tragicko-romantický příběh o ztrátách, bezhlavé odvaze, bezedné naději a čiré lásce.

Kniha, která vás naučí vnímat život jinak.

99  včetně DPH

 • Formát: 140 × 210 mm
 • Rozsah: 592 stran
 • Vazba: tvrdá vazba
 • EAN: 9788075463364
 • Rok vydání: 2021

2 recenze Nedotknutelný

 1. Veronika Hladíková

  Šokující, smutný, drsný, krutý, bolestný a zároveň malinko romantický a láskyplný. Takový je román Nedotknutelný. Při čtení jsem plakala jako želva, srdce mi bilo na poplach, skoro jsem nedýchala a bála se, co přijde dál. Ráhul a Julije si toho zažili opravdu hodně, poznali samotné peklo na zemském povrchu a sáhli si až na hluboké dno, ze kterého vstane asi málokdo. Když si člověk představí, že se tohle vlastně může stát komukoliv okolo nás, až člověka mrazí.
  Toužíte po románu, který vás vtáhne do děje a zacloumá vašimi emocemi tak, že budete otřeseni, zničeni a zároveň rozhořčeni nad tím, co se vlastně může stát i v tomto skutečném světě, ve 21. století, kde se tvrdí, že otroctví není? Nedotknutelný vás vyvede z omylu – moderní otroctví bohužel existuje…

  Pokud máte rádi knihy, které zacloumají s vašimi emocemi, jsou reálně napsané a zkušenosti postav se dějí i ve skutečném životě, určitě si přečtěte tuto knihu. Je jedna z nejlepších co jsem kdy četla.

 2. Veronika Hladíková

  Pokud máte rádi knihy, které zacloumají s vašimi emocemi, jsou reálně napsané a zkušenosti postav se dějí i ve skutečném životě, určitě si přečtěte tuto knihu. Je jedna z nejlepších co jsem kdy četla.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *