UŠETŘÍTE 75%

Vánoční prázdniny

, ,

Věčné optimistce Evie Millerové zkrachoval vztah se snoubencem, a tak se rozhodla konečně si splnit své sny: v malebné cotswoldské vesničce Willowbrook otevírá obchůdek s látkami a šicími potřebami nazvaný Knoflíková dírka. Začít znovu však není tak jednoduché, na Evie doráží finanční starosti a její bývalý ji nenechává na pokoji.

Uniknout před minulostí chce i Jake Hartwood. Zlomila ho ztráta milované ženy a od té doby už nechce mít raději žádné blízké vztahy. To poslední, nač má náladu, je slavit Vánoce s rodinou.

Jake a Evie se spřátelí a vypadá to, že by mohli být spojenci i v úniku před oslavami. Jakeova služební cesta do Provence nabízí příležitost. Co když však kouzlo svátečního období začne přece působit? A co když jeden z nich začne cítit něco víc?

99  včetně DPH

 • Formát: 140 × 210 mm
 • Rozsah: 304 stran
 • Vazba: tvrdá vazba
 • EAN: 9788075463104
 • Rok vydání: 2020
Hmotnost 2 kg

1 recenze Vánoční prázdniny

 1. Zápisky jedné knihovnice

  Vánoční prázdniny jsou přesně tou knížkou, která vás vyvede ze špatné nálady, pomůže odpočívat nebo vám bude dělat společníka při léčbě nachlazení. Vy víte, co můžete očekávat, a přesně to dostanete. Je vám hned od začátku jasné, že ti dva, mezi kterými to při prvním setkání nedopadlo dvakrát nejlíp, k sobě patří. A ne, není to spoiler, je to ryzí romantika, ve které to většinou takhle končí. Jenže zadarmo to ti dva mít nebudou. Musíte počítat s tím, že cestička ke štěstí bude trochu trnitá, lehce spletitá, lemovaná problémy, takže si spolu s Evie a Jakem užijete své.

  Moc se mi líbila postava Evie, zejména kvůli její práci. Umí šít, na rozdíl ode mě. Její království látek a konflíků působilo mile starosvětsky, a i když miluji příběhy odehrávající se v pekárnách a cukrárnách, „zašít“ se tentokrát do světa kreativity bylo velmi osvěžující.

  Venku mrzne až praští, začal únor, takže není nic lepšího než si uvařit horký čaj a zalézt si s touto sladkou pohodovkou někam, kde si můžete nerušeně číst.

  https://knihomilka.home.blog/2021/01/31/vanocni-prazdniny/

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *