Novinka 6. června 2019 – Kategorie: Fortuna Libri

Devětadvacetiletá Katie Kellyová má stále nějaký problém. Dávno by mohla mít dokonalý vztah a vysněnou kariéru, ale přítel se s ní rozešel, protože dal přednost cestování po světě, a tak přespává u kamarádky na gauči a dočasně pracuje v domově důchodců – už druhým rokem.

Takový život si rozhodně nepředstavovala.

Díky osmdesátileté Martě, která si vychutnává život plnými doušky, a také díky své zarputilosti a vášní pro vaření se chopí jedinečné příležitosti a vsadí všechno na jednu kartu. A i když se někdy zdá, že cesta za světlou budoucností nikdy neskončí, je plná nečekaných setkání, splněných snů a dobrého jídla.

 

O autorce

Colleen Colemanová má irské a kanadské kořeny. Nejdříve deset let učila teenagery angličtinu a filozofii, ale potom se rozhodla vzít do ruky pero a psát, tak dlouho, dokud neudělá za textem poslední tečku. Světlo světa doposud uviděly tři její romány, které u čtenářů zaznamenaly velký úspěch. Autorčina třetí kniha je napínavým příběhem o Katie Kellyové, která při úspěších i neúspěších, nostalgickém vzpomínání a nespoutaném snění o budoucnosti, hledá samu sebe.

 

Zakoupíte  ZDE

Novinka »