Novinka 10. listopadu 2019 – Kategorie: Fortuna Libri

Spalující vášeň i nenávist v záhadném Pákistánu

Co se stane, když ztratíte paměť a v hlavě vám zůstane pouze absolutní tma? Když se trezor vašich vzpomínek uzavře v nemocničním pokoji, v němž jste se právě probrali z bezvědomí? Budete věřit cizinci, který tvrdí, že je vaším snoubencem?

Hlavní hrdinka Alexandra netuší, že je všechno jinak, než jak to na první pohled vypadá. Nechá se zlákat na cestu do Londýna, kde ji pod rouškou tmy sleduje neznámý fantom. Tím ovšem překvapení nekončí. Zjišťuje, že je těhotná a pod zdánlivě ochrannými křídly Shaha, pohublého podivína, odlétá do Pákistánu. Ten jí slibuje návrat do ztracené minulosti, ale vše je úplně jinak. To, že se krásná Alexandra dostala do nebezpečí, zjišťuje příliš pozdě. Přijměte pozvání a ponořte se do vášnivého příběhu z prostředí záhadného Pákistánu. Plameny protikladných emocí, lásky a nenávisti vás pohltí.

O autorce

Monika Wurmová se narodila v malé vesničce na Slovensku. Před několika lety našla štěstí v životě v hlavním městě Rakouska. Autorka dávno toužila napsat knihu, která by si získala čtenáře nejen zajímavým dějem, ale i lehkým erotickým jiskřením, které si rychle podmaní smysly. Dlouhé roky v sobě tuto touhu potlačovala. Bála se tradičních předsudků i toho, co na její tvorbu řeknou nejbližší. Nakonec sebrala odvahu, odložila všechny zábrany a začala psát. Monika Wurmová je autorkou již 8 románů, pravidelně přispívá povídkami do knižních sbírek na Slovensku i v zahraničí.

Knihu zakoupíte ZDE

« Novinka
Novinka »