Novinka 8. listopadu 2019 – Kategorie: Fortuna Libri

Nový smysl života můžete najít nečekaně v historii vlastní rodiny

Dojemný příběh o nezdolné síle lásky, schopnosti překonávat překážky a důležitosti lidských snů od autorky bestselleru Trail of Broken Wings.

Mladá newyorská novinářka Džája je v životě připravena na všechno, jen ne na to, že prodělá tři samovolné potraty a odcizí se svému milovanému muži. V zoufalé snaze překonat své zhoršující se psychické problémy se rozhodne vydat se do Indie za svými předky, aniž by tušila, že přitom odhalí velké rodinné tajemství.

Setkává se s bývalým sluhou a důvěrníkem své zesnulé babičky, která musela za časů britské okupace čelit mnoha omezením, vyplývajícím z tradičně podřízeného postavení žen v indické společnosti. Je to právě její příběh, v němž pokrokově založená žena dokázala i přes nepřízeň osudu nalézt pravou lásku, který Džáje pomůže znovu nalézt ztracenou sílu k tomu, aby si dala život do pořádku a našla jeho smysl v pomoci bližním.

O autorce

Sejal Badaniová je bývalá právnička, autorka knižního bestselleru Trail of Broken Wings, zařazeného mezi finalisty ceny Goodreads Fiction Award. Věnuje se především psaní, ve volných chvílích ráda čte a cestuje.

Knihu zakoupíte ZDE

« Novinka