Sleva

Zkrátka se zamilujte ,

Frankie Roseová zoufale touží po lásce. Chtěla by konečně potkat alespoň trochu normálního muže. Má ale smůlu. Proto se rozhodne vzít osud do vlastních rukou! A jelikož pracuje v knihkupectví a je nadšená čtenářka, vezme si na pomoc to, co je jí nejbližší. Knihy. Do vlaků, tramvají a autobusů rozmístí oblíbené knížky se svým kontaktem, aby přilákala inteligentního, krásného a sečtělého mladého muže. Muže svých snů. Ozve se jí Sunny a přeskočí jiskra. Ale je tu jeden háček. Frankie má ráda klasiku a Sunny čte jen žánr young adults, navíc se objeví i další neodolatelní muži …

349  262  včetně DPH

 • Formát: 140 × 210 mm
 • Rozsah: 384 stran
 • Vazba: tvrdá vazba
 • EAN: 9788075461681
 • Rok vydání: 2018

Recenze Zkrátka se zamilujte

 1. Zdenka z Medvědí oázy

  Frankie touží po lásce, ale jako na potvoru nemůže stále najít toho pravého. Snad i proto ji napadne, že by se mohla seznámit díky jejím milovaným knihám. Sama pracuje ještě s její nejlepší kamarádkou Cat v knihkupectví. Miluje hlavně knihy od Jane Austenové a sama dokonce jednu knihu i napsala. Jenže pak to šlo vše z kopce a není další kniha, ani žádný přítel.
  Snad i proto se rozhodne jít lásce naproti a začne nechávat své milované knihy různě ve vlacích a tramvajích. V knihách nechává na sebe i kontakt a velmi doufá, že se jí ozve nějaký inteligentní a sečtělí mužský.
  A ony se začnou dít věci. Nejenže se jí ozve Sunny, který je stejně přitažlivý jako pan Darcy, ale díky knihám prožije nejedno nedorozumění a překvapení.
  Jenže který muž bude nakonec ten praví pro Frankie?
  .
  Příběh z prostředí knih a knižních postav z prosluněného Malbourne si vás získá. Frankie je střelená a stejně milující knihy jako správná knihomolka. Její hledání lásky a s tím spojené i občasné přešlapy, kdy si třeba vyjde na rande na slepo s architektem, ze kterého se vyklube žena.
  Jak jsem jí záviděla jiné rande, kdy ji dotyčný vzal do tajuplné restaurace, která jako by vypadla ze stránek knih. I jídelní lístek byl jimi inspirovaný. K tomu velmi pohledný společník a na průšvih může být zaděláno. Tedy to by nesměla být Frankie, kdyby tomu tak opravdu nebylo.
  Samotná kniha je pak prošpikovaná citacemi z různých knih a i když víte, jak to celé skončí, tak si nekazíte dobrou náladu a čtete do samotného konce. Je to veselé, hravé a přitom tak mile uklidňující. Nemusíte nijak nad příběhem přemýšlet. Nenutí vás to pátrat po vrahovi nebo jiném psychopatovi. Vy se prostě necháváte unášet pocitem pohody, která z celé knihy přímo sálá. Třeba vás to donutí si přečíst i zmiňované knihy, které má Frankie tak moc ráda.

Přidat recenzi

Děkujeme za váš názor a ochotu sdílet se všemi vaší zkušenost. Váš e-mail nezveřejníme.