UŠETŘÍTE 20%

Útěk do Říma

,

Protiklady se přitahují. To platí i v případě popové hvězdy, která uvízne na malém městě, a tamního pekaře.

Amélie Rose, kterou její obdivovatelé znají jako Rae Rose, si po letech, kdy svůj život podřizuje image „popové princezny“, připadá vyhořelá. Nechá se inspirovat filmem Prázdniny v Římě se svou oblíbenou Audrey Hepburnovou a uprostřed noci uteče do Říma. Jenže tenhle Řím je v Kentucky v USA.

Když Noah Walker objeví Amélii v porouchaném autě na svojí předzahrádce, dá jí jasně najevo, že na problémy celebrit nemá čas ani trpělivost. Má plné ruce práce s pekárnou, kterou mu odkázala babička, a umravňováním milých, ale všetečných sousedů. Se smíšenými pocity nakonec nechá popovou hvězdu bydlet ve svém domě v pokoji pro hosty – ale jen do té doby, než jí opraví auto.

Časem ovšem začne Noah v Rae Rose vidět Amélii, dobrosrdečnou, trochu praštěnou, ale po letech strávených na očích veřejnosti osamělou dívku, a proti své vůli se s ní začne pomalu sbližovat. Amélie mu na oplátku pomůže s proměnou ze starého bručouna na člověka s otevřeným srdcem. Postupně si svého společníka i jeho kouzelné městečko zamiluje. Ale i Audrey nakonec musela z Říma odjet…

367 

  • Formát: 140 x 210 mm
  • Rozsah: 320 stran
  • Vazba: tvrdá vazba
  • EAN: 9788075464651
  • Rok vydání: 2023

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Útěk do Říma“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *