Sleva

Konkurz na nevěstu

Khai Diep necítí téměř nic. Trochu podráždění, když mu někdo přemístí věci, spokojenost, když mu do poslední položky sedí účetní knihy. Nechce si přiznat, že emoce jen odlišně zpracovává, neboť je autista. Namísto toho dojde k závěru, že je divný, a rozhodne se vyhýbat lásce. Jeho matku to dohání k zoufalství, a proto začne jednat. Odcestuje domů do Vietnamu, aby mu našla nevěstu.

Esmeralda Tranová, dívka americko-vietnamského původu, žijící v slamech Ho Či Minova Města, má pocit, že nikam nepatří. Pak se objeví příležitost: vdát se za Američana a změnit život celé rodině. Svádění Khaie však nejde tak, jak měla v úmyslu. Lekce lásky totiž fungují jen na ni. Beznadějně se zamiluje do muže, který se domnívá, že její náklonnost nikdy nedokáže opětovat.

Esme musí Khaie přesvědčit, že láska má nejrůznější podoby. Khai zase musí vyřešit hlavolam vlastního srdce. Podaří se jim najít společné štěstí?

349  262  včetně DPH

  • Formát: 140 × 210 mm
  • Rozsah: 304 stran
  • Vazba: tvrdá vazba
  • EAN: 9788075462343
  • Rok vydání: 2019

Recenze Konkurz na nevěstu

  1. Daramegan

    Konkurz na nevěstu je kniha, ve které najdete příběh minulých dob, i když v některých zemích stále aktuální, jen trochu modernější. Každopádně problematika dohodnutých manželství je stále na pořadu dne a nemyslím, že někdy vymizí. Zde je to popsáno a přizpůsobenu dnešnímu modernímu světu, což vás určitě zaujme a vtáhne do sebe.
    Více zde: http://daramegan.cz/recenze/konkurz-na-nevestu-helen-hoangova/

Přidat recenzi

Děkujeme za váš názor a ochotu sdílet se všemi vaší zkušenost. Váš e-mail nezveřejníme.