UŠETŘÍTE 20%

Kavárna na konci ulice

,

Příběh jednoho zeleného deníku, který spojil osudy šesti lidí a vytvořil mezi nimi nečekaná pouta přátelství i lásky. Julian Jessop, osamělý starý malíř, si uvědomuje, že většina lidí není k druhým upřímná. Do obyčejného sešitu proto napíše pravdu o sobě a nechá jej na stole v místní kavárně. Ta patří Monice, která do zápisníku přidá svou pravdivou zpověď a odloží ho v nedalekém baru. Tam ho najde Hazard, narkoman a alkoholik, který sám sobě slíbí, že už zůstane jednou provždy čistý.

Zápisník postupně koluje od jednoho člověka k druhému a zachytává jejich nejniternější myšlenky, tužby a závislosti. Záhy se všichni střetnou v Moničině kavárně, kde nesourodá a bizarní skupina lidí zjistí, že upřímnost má opravdu sílu měnit jejich životy k lepšímu. I přesto, že pravda občas bolí.

399  včetně DPH

  • Formát: 140 × 210 mm
  • Rozsah: 400 stran
  • Vazba: tvrdá vazba
  • EAN: 9788075463715
  • Rok vydání: 2022

1 recenze Kavárna na konci ulice

  1. Zápisky jedné knihovnice

    Laskavé vyprávění s prvky romantiky je prodchnuto jemným humorem potěší čtenáře, kteří milují příběhy s obyčejnými lidmi v hlavní roli. Žádní superhrdinové s perfektními životy, ale lidé jako já, vy, nebo soused z protějšího domu, každý může zkusit deníkový projekt Skutečnost.
    Celá recenze: https://knihomilka.home.blog/2022/06/28/kavarna-na-konci-ulice/

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *