UŠETŘÍTE 40%

Hříchy mocných

Čeho všeho je člověk pro lásku schopen? Zejména v době, kdy státní či rodinné zájmy a především touha po větší moci, převládly nad přirozenými lidskými city. Ani lidé z královských nebo vévodských rodin nemívali na růžích ustláno; patřit k členům aristokratického rodu nebylo vždy příjemné a už vůbec ne šťastné. Historický román Hříchy mocných nabízí lidské osudy a komplikované vztahy plné intrik, nenávisti a zla z období italské komuny, rozepří a bojů v severní Itálii, ale rovněž zachycuje události stoleté války. Ta ve 14. a 15. století přivedla Francii na pokraj neštěstí. Jako čistý pramen působí na čtenáře vášnivý a upřímný milostný vztah osudem zkoušené Francesky di Valleta, jež se proti vlastní vůli musela stát ženou tyrana „s dobrým jménem“ Henryka de Mosella. Franceska opustila rodnou Itálii a odjela přes Savojsko do Lotrinska, kde ji netrpělivě očekával budoucí manžel a pán. Krásná žena, zbožňovaná nejedním urozeným mužem, našla své největší štěstí i trýzeň v hluboké lásce k Enzovi di Challant, svému příteli z dětství.

Jak asi skončil příběh mladé ženy, která život zasvětila lásce v době, která ženám nepřála? Vždyť pro mnohé z nich byl právě manžel největším nepřítelem…

179  včetně DPH

  • Formát: 140 × 210 mm
  • Rozsah: 240 stran
  • Vazba: vázaná
  • EAN: 9788075462046
  • Rok vydání: 2019
Hmotnost2 kg

1 recenze Hříchy mocných

  1. Chrudimka.cz

    Dámy, ženy, čtenářky, které máte rády nádherné příběhy, odehrávající se v minulých dobách, které máte rády romány, jež mají hloubku a smysl, tak se začtěte do této knihy. I když není příběh nijak dlouhý, i přes to málo stránek, dostanete pořádný kus dobrodružství a neštěstí, které hlavní hrdinka musí podstoupit, aby aspoň jednou v životě měla to, co si přeje mít.
    Celou recenzi si můžete přečíst u nás na portálu Chrudimka.cz – https://www.chrudimka.cz/hrichy-mocnych.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *