UŠETŘÍTE 80%

Duch Vánoc

, ,

Peter Armstrong a Hank Colfax jsou nejlepší přátelé, ale jejich životy nemohou být odlišnější. Peter je pastor, který věnuje veškerý čas svému sboru, a Hank má hospodu, kterou navštěvují štamgasti, kteří se kostelům vyhýbají obloukem. Jednoho dne před Vánoci se Peter s Hankem začnou dohadovat, čí práce je namáhavější, a tak se rozhodnou, že si na týden před Štědrým dnem své práce vymění. K jejich překvapení jsou povinnosti barmana a pastora podobné, ale převzít práci toho druhého je obtížnější, než očekávali. Začnou jeden druhého vidět v novém světle a možná objeví i lásku, která jejich životy navždy změní.

79  včetně DPH

  • Formát: 140 x 210 mm
  • Rozsah: 192 stran
  • Vazba: tvrdá vazba
  • EAN: 9788075464354
  • Rok vydání: 2022

1 recenze Duch Vánoc

  1. Zápisky jedné knihovnice

    Čtení vám nezabere příliš mnoho času, Duch Vánoc je pohodovou jednohubkou na adventní odpoledne. Přečteno budete mít za chvilku, úsměv vám vydrží déle, protože v příběhu dojde k mnoha dojemným i humorným situacím. A nebyl by to správný vánoční počin, kdyby v něm nefigurovalo duchovní poučení a poselství Vánoc, obojí podáno nevtíravou formou.

    Příjemná novela z pera autorky romantické literatury vám zpestří hektické předvánoční dny a pomůže nastolit poklidnou atmosféru nejkrásnějších svátků v roce. Určitě by si ji neměli nechat ujít milovníci Vánoc, a kdo ví, třeba vykouzlí dobrou náladu i u zarytých Grinchů. 🙂

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *