Sleva

Akční balíček pro dobrou náladu

Pro zpříjemnění dlouhých chvil vám přinášíme knižní balíček za super cenu. Ten obsahuje:

Antistresové omalovánky 4v1, dětskou pohádku Dobrý den, opičko a historický román Zikmund Lucemburský.

Ponořte se tak do stránek našich titulů a zažeňte nudu.

677  458  včetně DPH

Antistresové omalovánky:

Uvolněte tělo, duši i mysl, ponořte se do harmonie tvarů a barev, zklidněte mysl a trénujte postřeh. Každý člověk potřebuje občas “vypnout”.

Dobrý den, opičko:

Opice Skořice není obyčejná opička! Nejenže je to velká neposeda, ale navíc je nepředstavitelně upovídaná. A tahle opice se jednoho dne zčistajasna objeví v pokoji holčičky Emilky a chová se hůř než opice! A tak ji Emilka postupně vysvětlí zásady slušného chování doma, na ulici, u počítače, ve škole i v restauraci. A o veselé příhody při tom vychovávání rozhodně není nouze.

Zikmund Lucemburský:

Málokterý panovník bývá všemi tak zavrhován. Osobnost posledního Lucemburka je však mnohem zajímavější a složitější. Byl opravdu bezectným člověkem?  Zikmund, ačkoliv nebyl tak preferován jako jeho starší bratr Václav, svého otce Karla IV. obdivoval a podle svých možností se snažil jít i v jeho stopách. I on chtěl ve svých Tajných zápiscích zachytit stopu své osoby a vlády. Nedostal všechno darem jako Václav IV. Od prvních politických krůčků se musel tvrdě bít za to, co mu patřilo a bylo upíráno.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Akční balíček pro dobrou náladu”

Děkujeme za váš názor a ochotu sdílet se všemi vaší zkušenost. Váš e-mail nezveřejníme.