Sleva

Balíček pro lepší den

Pro zpříjemnění dlouhých chvil vám přinášíme knižní balíček za super cenu. Ten obsahuje:

Antistresové omalovánky pro seniory, dětskou pohádku Opičko, netrucuj a historický román Srdce v kleci.

Ponořte se tak do stránek našich titulů a zažeňte nudu.

747  498  včetně DPH

Antistresové omalovánky pro seniory:

Větší tvary, výrazné vzory, silnější čáry, hledání rozdílů. Tisíce unavených žen, ale i mužů v produktivním věku po celém světě objevily kouzlo omalovánek. Nelze žít jen ve stresu, neustále za něčím spěchat!

Opičko, netrucuj:

Skořice se rozhodla, že se vrátí mezi své kamarády, aby zažila nová dobrodružství a naučila se dalším pravidlům slušného chování. Ani tentokrát nezůstane nic dlužná pověsti velké neposedy a děti budou mít co dělat, aby ji uhlídaly. Naše opička totiž ráda čaruje a její kouzla často končí jinak, než si představovala.

Srdce v kleci:

Zahoďte veškeré školní představy o rozšafném pánovi s plnovousem a hůlkou, který laskavě popisuje komické figurky malostranských obyvatel. V tomto příběhu poznáte skutečného Jana Nerudu: mladého rebela, vzpurného darebáka a výtržníka, znalce pivnic a vináren, cynického ironika, vášnivého tanečníka, svůdce žen a prokletého básníka, jenž dlouho a bolestně hledal své místo v životě. Který prožíval osudové a nešťastně končící lásky, často se pohyboval po tenké hraně mezi životem a smrtí, aby konečně našel svou cestu. Ta nejen obrazně, ale naprosto reálně mířila ke hvězdám.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Balíček pro lepší den”

Děkujeme za váš názor a ochotu sdílet se všemi vaší zkušenost. Váš e-mail nezveřejníme.